WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

PROFESYONEL WEB TASARIM YOLCULUĞUNA HAZIR MISIN?

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ
Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ileweb tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ
Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3Cstandartlarını da gözeterek tasarımdagördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmayabaşlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyi gerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldu bu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek birweb ortamında yeniden sunuyoruz.

EKRAN TESTLERİ ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ
Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikli olarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibi deneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyip yeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme sürecibiten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılım birimimize gönderiyoruz.

ENTEGRASYON ANALİZİ
Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerik yönetim sistemimiz -namıdiğer Özem Bilişim İçerik Yönetim Sistemi- ile projenizin entegrasyonu içingereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapı ayarlamalarını tamamlayarak entegrasyona girişiyoruz.

ENTEGRASYON TAMAMLAMA ve TEST
Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak entegrasyonu tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz biryönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınız tarafından kullanılabilir hale geliyor. Entegrasyon sonucunda projenizin arayüzünü W3C validasyon testlerinden geçiriyoruz ve test ederken konsol hatalarını tamamen bitirene kadar geliştirme-test sürecine devam ediyoruz.

YÖNETİM PANELİ ve SON DURUM
Yayın öncesi projenizi tekrar deneyimlemeniz veyönetim paneli kullanımı için ofisimizdeağırlıyoruz. Varsa son istek ve taleplerinizi alıyoruzve yayın süreci ile ilgili bazı teknik bilgileri veriyoruz.

İÇERİK GİRİŞLERİ ve UFAK DOKUNUŞLAR
Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizitest edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufakdokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim de düzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

YAYINLAMA SÜRECİ
Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırma alanına taşıyoruz ve gerekli arama motorları bildirimlerini yaparak yayınlanma sürecini başlatıyoruz. Ekip olarak en başında kağıt üstünde çizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla birsonraki maceramıza hazırlanıyoruz…

TALEPLERİNİZİN DEĞERLENDİRİLMESİ
Projeniz yayında iken fark ettiğimiz bazı sorunları gidermeye, projenizi sürekli izlemeye devam ediyoruz. Bu süreçte sizden gelen talepleri değerlendirip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

DESTEK SAĞLAMA
Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ek geliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz.Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürü modernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.