WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Özem Bilişim şirketimiz, bilişim teknolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Günden güne artış gösteren internet kullanımı nedeni ile çoğu kişi kendi web sitesini kurmak ister. Bu işlem sırasında da güvenilir bir yerden hizmet almak son derece önemli olacaktır. ancak bu sayede web siteleri daha güvenli ve hızlı şekilde faaliyet göstermeye devam eder. Ayrıca kişisel web siteleri gibi kurumsal web siteleri de oldukça önemlidir. Özellikle de tanıtım ya da ticaret yapılıyorsa bu sitelerin önemi daha da artmış olur. sahip olunan alanın yeterliliği, alınan hizmet ve hız konusunda sıkıntı yaşanmaması gerekir. Özem Bilişim ayrıcalığı ile siz de bu avantajlara sahip olabilir ve son derece kaliteli bir sistem kullanabilirsiniz. Her açıdan yeteri hizmeti sunan bir adres olarak, müşterilerimize gerekli olan desteği vermekten de kaçınmıyoruz. Haftanın her günü ve 24 saat boyunca bizimle irtibata geçerek destek alabilirsiniz. Böylece yaşamış olduğunuz sorunlar varsa kısa bir sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Özem Bilişim olarak vermiş olduğumuz host ve domain hizmetlerinde fiyat konusunda da müşterilerimize yardımcı olmayı tercih ediyoruz. Global olarak çalıştığımız için dedicated server kategorisinde en uygun fiyatlı makinaları sağlamamızda cabamız. Oldukça makul seviyelerde alan satışları gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle de son zamanlarda bizi seçen kişilerin sayısı da artmış durumda bulunuyor. Adresimiz 17.09.2017 tarihinde kuruldu ve bu zamandan beri kesintisiz olarak da hizmetlerini sürdürüyor. Ayrıca kurulmuş olduktan kısa bir süre sonra, 2019 yılında WHMCS Certifed Developer Lisansı da alan bir firma olma niteliği taşıyoruz. Sahip olduğumuz sunucuları müşterilerimiz 7/24 güvenlik kamerası ile takip edebiliyor. Böylece endişe edecek olduğunuz bir durum da meydana gelmemiş oluyor. güvenlik konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olduğumuz için bunu sonuna kadar sunmaya çalışıyoruz.

Eğer siz de bireysel ya da kurumsal olarak host ve domain satın almak istiyorsanız, kampanyalarımızdan yararlanma fırsatınız olacaktır. Böylece daha düşük ücretler ödersiniz ve tasarruf gerçekleştirirsiniz. Linux bireysel ve kurumsal hosting seçeneklerimizin yanında, kiralık sunucu ve VPS server desteği de veriyoruz. Böylece bizden hizmet alan müşterilerimiz her alanda kolaylık elde etmiş oluyorlar. Özem Bilişim ile siz de web sitenizi en kolay şekilde yönetebilir ve güvenlik konusunda sıkıntı çekmezsiniz.